עו"ד צוואה

עו"ד צוואה

צוואה היא מסמך חשוב מאד שאנשים רבים צריכים להכיר אותו ואת המטרות שלו גם אם הם לא קרובים אפילו לגיל השלישי. בקרב הציבור הרחב רווחת הדעה שרק מי שנמצא בגילאים מתקדמים צריך להכין את עצמו לקראת היום שאחרי הפטירה כאשר בפועל אין זה נכון ובעצם כל אדם שיש לו רכוש וכספים או שהוא אחראי על ילדים צריך שתהיה לו צוואה. על מנת להבין בדיוק איך עובד המנגנון של חלוקת עיזבון מומלץ לקבל ייעוץ פרטי של עו"ד צוואה וכך גם להבין נושאים אישיים של אותו אדם שמתייעץ. עורך הדין יכול גם להיות נוכח בעת עריכת הצוואה.

עו"ד צוואה

מתי פונים אל עו"ד צוואה?

יש לא מעט מה לדעת בנוגע לצוואות. יש כמה סוגים שיכובדו לאחר הפטירה ויש כללים ברורים בנוגע לתצורה או לתוכן שחייב להופיע בצוואה על מנת שהיא תכובד. את כל אלה צריך לדעת. לאחר שמבינים מה ההבדלים בין הסוגים השונים יכול כל אדם לבחור את סוג הצוואה שנוח לו להפקיד. כאשר נפגשים עם עו"ד צוואה אפשר גם לקבל ממנו את ההסברים וגם להסתייע בו כדי לקבל את ההחלטה איזה סוג צוואה יהיה הכי נכון בכל מקרה ספציפי. במידת הצורך עורך הדין יהיה נוכח וישמש כעד בעת עריכת הצוואה ויבצע את הדרוש לשם הפקדתה כחוק.

החשיבות של קבלת ייעוץ משפטי מקצועי

לאחר פטירתו של אדם תיחשף הצוואה ובמידה ונושאים כאלה ואחרים לא יהיו ברורים דיים הרי שאין הוא נמצא כדי להבהיר או להבין לעומק למה התכוון. כאשר עריכת הצוואה תהיה מלווה על ידי עו"ד צוואה הוא יסייע לוודא שכל הכללים נשמרים ומבוצעים בקפידה, מה שלא יותיר שום ספק ויהיה ברור מה צריך לעשות עם העיזבון של המנוח. בדרך זו לא יהיה מצב של סכסוכי ירושה או תחושות קיפוח ויתכן אפילו שהיורשים יידעו מראש מה תוכן הצוואה.

מתעניינים בעריכת צוואה? פנו אל עורכת הדין והמגשרת שני לוי רוזנבלום וקבלו את כל המידע הרלוונטי לכם, כמו גם ליווי מקצועי צמוד על פי הצורך.

לקביעת פגישת ייעוץ השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

Open chat
היי 👋
נשמח לעמוד לשירותך!