עו"ד ירושות

עו"ד ירושות

התחום המשפטי של ירושות וחלוקת עיזבון של אדם שנפטר הולך יד ביד עם התחום של עריכת צוואה כחוק. במידה והמנוח הותיר צוואה עוד בטרם נפטר ועשה את זה על פי הכללים הדרושים ובליווי עורך דין – הרי שלאחר פטירתו יש לחלק את העיזבון על פי הצוואה. יתכן שלשם כך מי מהיורשים ישכור את השירותים של עו"ד ירושות שייצג אותו בעת חשיפה תוכן הצוואה. ישנם מקרים שבהם היורשים מוצאים את עצמם מופתעים מהחלוקה ואף חשים קיפוח או אכזבה. ישנם גם לא מעט מקרים שבהם חשיפת הצוואה גוררת לסכסוכים של ממש, גם בני יורשים שעד כה היו ביחסים טובים מאד אלה עם אלה.

עו"ד ירושות

מה צריך לדעת על התפקיד החשוב של עו"ד ירושות?

ירושות הן עניין רגיש שעלול מאד מהר להפוך לנפיץ בקרב לא מעט אנשים. על מנת לקבל סיוע משפטי ולבחון לעומק מה אומרת צוואה זו או אחרת בנוגע אליהם כדאי להם לפנות אל עו"ד ירושות והוא זה שיבין לעומק את תוכן הצוואה או יסייע בהגעה להבנות. ישנם מקרים הפוכים שבהם יש הסכמה בקרב כל היורשים בנוגע לחלוקה שונה של העיזבון ועורך דין חייב להיות מעורב בעת הביצוע של מהלך כזה. עורך הדין שעוסק בירושות גם ייצג יורש זה או אחר שמטיל דופי בחוקיות הצוואה ומבקש לבטל אותה.

הידע הנרחב שיכול לסייע ללקוחות רבים

אנשים רבים מוצאים את עצמם מתעסקים בנושאים כמו עריכת צוואות או חלוקת עיזבון לאחר חשיפת צוואה ולכן לא מדובר אך ורק בפלח מהאוכלוסייה שיש לו קשר לאדם שנוטה למות. חשוב לדעת בדיוק מה צריך לעשות ואיך יהיה הכי נכון להתנהל בכל מקרה שעלול לקרות ובמידה ולא יודעים או שמחפשים ייעוץ משפטי ממוקד – עו"ד ירושות הוא הכתובת לכך. הוא בעל הידע והניסיון להדריך, להנחות ובמידת הצורך גם לייצג שהליך משפטי שקשור לתחום.

עורכת הדין והמגשרת שני לוי רוזנבלום עוסקת בדיני משפחה ובתוך כך גם בצוואות וירושות ותעניק שירותי אישי ומקצועי לכל פונה.

לקביעת פגישת ייעוץ השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

Open chat
היי 👋
נשמח לעמוד לשירותך!