הסכמי ממון

הסכם ממון הוא מסמך משפטי המסדיר את היחסים הכלכליים בין בני זוג, ונחשב לכלי חשוב למניעת סכסוכים פיננסיים בעתיד. במאמר זה נסביר מהו הסכם ממון, מדוע כדאי לחתום עליו ואיך לעשות זאת נכון, תוך התייחסות לניסיון ולהמלצות של שני לוי רוזנבלום, משרד עורכי דין, אשר נחשב לאחד המובילים באזור המרכז.

מהו הסכם ממון?

הסכם ממון הוא הסכם שנערך בין בני זוג (נשואים או שותפים לחיים) ומטרתו לקבוע מראש את חלוקת הרכוש וההתחייבויות הכספיות במקרה של פרידה או גירושין. ההסכם כולל סעיפים הקובעים איזה נכסים יחשבו כרכוש משותף ואילו ישארו רכוש אישי של כל בן זוג. בנוסף, ניתן לכלול בהסכם הוראות בנוגע למזונות, חובות וזכויות פנסיה.

למה כדאי לחתום על הסכם ממון?
חתימה על הסכם ממון מאפשרת לבני הזוג ליצור יחסי ביטחון ושקט נפשי, מכיוון שהם קובעים מראש את התנאים לכל מצב שעשוי להתעורר. זה גם מסייע למנוע סכסוכים משפטיים וכלכליים ממושכים במקרה של פרידה. בנוסף, ההסכם מעניק גמישות ומאפשר לכל בן זוג לשמור על עצמאות כלכלית.

כיצד לערוך הסכם ממון נכון?

לפני חתימה על הסכם ממון, חשוב לקיים דיון פתוח וכנה

בין בני הזוג על ציפיותיהם וחששותיהם. מומלץ להיעזר בשירותיו של עורך דין מנוסה, המתמחה בדיני משפחה וידע להפיק הסכם שמשקף את רצונות שני הצדדים ומגן עליהם כראוי.

שני לוי רוזנבלום – מומחית להסכמי ממון:

שני לוי רוזנבלום, מנהלת משרד עורכי דין באזור המרכז, נחשב לאחד המשרדים המובילים בתחום הסכמי ממון בישראל. עם ניסיון רב במגוון תיקים מורכבים ובעל יכולת ייחודית להבין ולהתאים את ההסכם לצרכים האישיים של כל לקוח, משרדה של רוזנבלום מספק שירות אישי ומקצועי.

הסכם ממון הוא כלי חיוני לניהול מערכת יחסים בריאה ומאוזנת. הוא מספק מסגרת ברורה ומוסכמת לפתרון עתידי של עניינים כלכליים, ומקטין את הסיכון לסכסוכים. בזכות המומחיות והניסיון של שני לוי רוזנבלום וצוותו, ניתן לעבור את תהליך ההכנה והחתימה על הסכם ממון בצורה החלקה ובטוחה.

לקביעת פגישת ייעוץ השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

Open chat
היי 👋
נשמח לעמוד לשירותך!