אודות

לעו"ד ומגשרת שני לוי רוזנבלום ניסיון רב שנים בייצוג לקוחות בהליכי פרידה וגירושין, התרת נישואין מכל הסוגים, גישור במערכות יחסים מורכבות ומתמשכות, וכן בניהול כל הקשור בתהליכי פרידה בין בני זוג בין אם בבית משפט לענייני משפחה ובין אם בבתי הדין הרבניים, עוסקת רבות בניהול הליך איזון משאבים לרבות חלוקת רכוש מכל הסוגים (מקרקעין, מטבעות דיגיטליים, מניות בחברות, הערכת שווי לעסקים), פירוק שיתוף, מזונות, חלוקת האחריות ההורית על הילדים והסדרי שהות (ענייני משמורת). לאחרונה, סיימה בהצטיינות תואר שני ביישוב וניהול סכסוכים וניהול משא ומתן מאוניברסיטת בר אילן (שנת תשפ"ג).

עורכת הדין שני לוי רוזנבלום החלה את דרכה בעולם העיסקי בתחום ההיי טק ובמהלך שנות ניסיונה כעורכת דין עשתה את המעבר לתחום המעמד האישי. לעולם המעמד האישי ודיני המשפחה היא מביאה עומק רב ועושר נתונים גם מהתחום העיסקי והאזרחי. הדבר בא לידי ביטוי בין היתר, בהבנה העיסקית שלה מתחום התאגידים אותה היא מביאה לעולמות חלוקת הרכוש ואיזון המשאבים גם במשפחות בהם אחד מבני הזוג הינו בעל חברה (היי טק, תעשייה, חברות בדיגיטל וכו'), אשר נדרש לחלקה במסגרת איזון המשאבים. במסגרת עבודתה היא נעזרת במומחים מהשורה הראשונה לצורכי איזון משאבים וליווי משפחות שעוברות פרידה וגירושין, הן מומחים מהתחום הריגשי והן מומחים מהתחום הכלכלי, אקטוארים, שמאים ומעריכי שווי למיניהם.

בנוסף, עורכת הדין מתמחה בגישור וליווי יורשים ומשפחות בסכסוכי ירושה, ניהול עזבונות וערכה לאורך השנים הסכמי חלוקת עזבון בין יורשים (גם כאלה המתגוררים בחו"ל) בתיקים מורכבים. כמו כן, המשרד מעניק את שירותיו בתחום המעמד האישי וההסכמים בתוך המשפחה, בניהם ניסוח צוואות פרימיום על פי משנתו של ליאור צ'רלין, צווי קיום צוואה, צווי ירושה, הסכמי ממון מורכבים, הסכם ידועים בציבור, הסכמי הורות משותפת ועריכת ייפויי כוח מתמשך.

האני מאמין שלנו

עורכת הדין חרטה על דגלה יצירת תקשורת בין בני הזוג, ליווי זוגות בהליכי פרידה לתועלת שני הצדדים, גיבוש התנאים הפרקטיים לניהול הסדרי שהות, משמורת ומזונות כאשר כל התהליך הוא בליווי אישי יומיומי מלא מתחילתו ועד סופו.

עו"ד שני לוי רוזנבלום שמה דגש על פרקטיות, ענייניות, מיקסום התועלת והמשאבים של בני הזוג, שמירת התא המשפחתי והילדים גם בפרידה, ראיית כל הנוגעים בדבר והפיכת הפרידה ממשבר להזדמנות, מלמדת את לקוחותיה להתבונן על כלל הפרמטרים אשר מרכיבים את הפרידה כמכלול שלם ומונעת מהם ליפול למלחמות שווא וריבים שאינם מקדמים אף אחד ורק מחלישים אותם בטווח הקצר והארוך.

את ניסוח ההסכמים עורכת הדין שני לוי רוזנבלום מבצעת תוך שימת תשומת לב רבה לפרטים קטנים כגדולים, מתוך הבנתה כי למסמכים הלכאורה פשוטים אלה יכולות להיות משמעויות חורצות גורל.

לקביעת פגישת ייעוץ השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

Open chat
היי 👋
נשמח לעמוד לשירותך!